| wakee1996 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu nevoie de un site de unde pot sa descarc melodi si videoclipuri care ma ajuta primeste funda + vot

Răspuns Câştigător
| Ania_3910 a răspuns:

Pentru melodii poti sa cauti pe www.listentoyoutube.com
este acolo o chestie unde scrie Enter YouTube URL si te duci pe youtube si dai pe mel care o vrei si ii iei codul de URL.
Si video pe http://keepvid.com/ si faci la fel ca la mel. FUNDA

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Http://www.ixconverter.com/index.php

Iei link-ul melodiei/videoclipului de pe YouTube, îl introduci şi selectezi bulinuţa cu Mp3 pentru. a descărca. Pentru videoclipuri, foloseşti bulina cu ''Avi'', în cazul în care mai târziu doreşti să descarci video-ul pe telefon, selectezi bulina cu 3GP.

| lallalle a răspuns:

Uite cum fac eu. Caut melodiile pe youtube si iau linkul apoi intru pe http://www.video2mp3.net/ si pun linkul acolo si dau convert. apoi doar dau download file si gata. Cel mai simplu:P. funda?

| iPetraAnime a răspuns:

Youtube Downloader
download pe baza de link
descarci exact video-ul de pe youtube
byehappy