| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa cumpar un PC pentru jocuri, care sa se incadreze in suma de 1600 RON.As vrea sa mearga fifa 12, nfs-urile, pes12, gta 4 etc. (tot ce este nou)

Se merita sa cumpar aceasta unitate?

http://www.cel.ro/......670-1gb-l/

Sau imi puteti recomanda ceva mai bun? Funda:)

3 răspunsuri:
| An0NiM2014 a răspuns:

Buna! pai de banii aceia poti sa iti iei un Xbox 360.Gandeste-te ca tu iti iei PC-ul ala si iti vei pune 5-6 jocuri de astea noi si dupa nu mai poti sa iti mai iei nimic pentru ca nu vei mai avea memorie.Dar la Xbox iti iei cate jocuri vrei si este consola pentru jocuri+daca vrei iti poti lua si kinect care este bestial. Sper ca te-am ajutat. funda?

| DemyAcm a răspuns:

Da,am inteles.Problema este ca eu joc si mmorpg-uri si din cate stiu nu se pot juca pe xbox360 sau pe alte console.