| Zuppyy a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu daca eu am ochii caprui si pun lentile de contact albastre, se vor vedea lentilele albastre destul de clar deși chiar daca sunt niște lentile cu albastru DESCHIS?

Răspuns Câştigător
| aidarusu a răspuns:

Buna.am văzut oameni cu ochii închiși la culoare care și-au pus lentile albastre. Cel mai probabil cât de bine se vede albastrul depinde de calitatea lentilelor.

1 răspuns:
| nuziccaasavreau a răspuns:

Am vazut o pers cu ochii caprui care si a pus lentile albastre deschis, si se vedeau ok probabil depinde si de lentile