| Zenga210 a întrebat:

Buna TPU as dori si eu sa-mi dati ceva sugestii la niste jocuri pentru ca nu stiu ce joc sa aleg. care sunt cele mai tari? sugestii va rog

Răspuns Câştigător
| stefan_5038 a răspuns:

Pai ce sa zic depinde ce joc ai vrea sa joci? de ex eu joc pe farmerama.ro mai exista si triburile.ro sau poti juca pe fashionville.com este un joc in care poti intra la tombola si sa castigi jocuri sper ca te-am ajutat (te poti juca si pe ejocuri.ro sau flonga.com)