| MrSeby a întrebat:

Buna TPU.As vrea link-ul unui program FloodMessenger, sau un program gen Disconnect sa scot un id de pe messenger. Cel mai bun link FUNDA + SA NU AIBA VIRUSI!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Cauta pe http://rstcenter.com/forum/ la sectiunea Programe Hack. Nu vei gasi un program dar sunt niste coduri pe care le scrii i da disconnect la interlocutor, dar asta doar pe vreo 2 versiuni de Y! M Programe nu am vazut, dar sunt si cateva floodere pe acolo, nu m-au interesat deci nu prea am informatii in legatura cu ele.
Succes.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat