| PandaisHere a întrebat:

as vrea sa comand vol 2 din jurnalele vampirilor jurnalele lui stefan fiindca la revista bravo l-am ratat. intrebarea mea este : de unde as putea comanda cat mai simplu? am gasit in revista bravo girl! de pe libertatea dar imi ia si alte taxe si nu sunt prea sigura iar pe altul am gasit la acelasi pret ca si la revista bravo cu transportul gratuit. si ar mai fi inca o intrebare: in cat timp ajunge in Galati? fundita* big grin

1 răspuns:
| פרנקו a răspuns:

Http://www.sb13.tk/ aici are toate volumele. au transport gratuit in toata tara. :D coollll