| crisstina1213 a întrebat:

Buna tpu......as vrea sa fiu admina la vreo pagina de fete pe facebook nu conteaza cate likeuri are doar sa fie de fete pagina va rog daca aveti vreo pagina si aveti nevoie de admine eu sunt activa 5 6 ore pe zi poate si mai mult sunt diospusa sa fac concursuri cu fanii am 12 ani va rog cine are nevoie de admina ma pricep dar mai am de invatat am mai fost admina la o pagina numita debby ryan fan si am mai avut 3 pagini,, chiar ma iubesti sau iti bati doar joc de mine?",, anca si Vlad" si inca una careia nu ii mai stiu numele pentru ca nu prea o bagam in seama asa ca va rog sa imi raspundeti!

7 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Pai aveam si eu o pagina, dar am pierdut-o. Ai putea sa dai tarcoale mai multor pagini sa vezi daca ele cauta admine. Dupa descrierea ta sigur te-ar accepta!

| crisstina1213 explică (pentru Alina2910):

Id meu este cristinacrina66@yahoo.com adauga-ma si iti explic mai multe acolo! am dat like la pagina! iti spun pe mess conutl!

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Eu am, la pagina mea noua! Daca vrei da add la ivanov.simina@yahoo.com!

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Te pun eu admina la o pagina pe care vreau sa o creez daca mai esti interesata da-mi add pe facebook tongue Andreea Postolache

| Bombonikzi a răspuns:

Https://www.facebook.com/......0583375921
mi-am facut de curand pagina si caut admine

| Mara2000mm a răspuns:

Am eu o pagina de 330 likes daca vrei sa fii admina da accept la jurnalul. uneifeterebele@yahoo.com