| Strepix a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o tableta sub 300 de roni, dar vrea sa fie totusi buna.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu :
http://www.emag.ro/......D887QBBBM/

http://www.emag.ro/......D47WLBBBM/

Am ramas placut impresionat de performantele celei de-a 2-a ( cea utoq ) atat in utilizarea aplicatiilor uzuale, cat si in gaming. Adevarat, fiind o tableta de buget, display-ul cam lasa de dorit atunci cand doresti sa te uiti si dintr-o pozitie verticala, dar pana in 300 lei, este cea mai buna alegere, ti-o recomand.

bft!

5 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

O tableta de 600 RON

| NOBODY a răspuns:

Nu prea ai ce găsi sub 300 RON. Ia ceva de la Samsung, deși la banii ăștia îți permiți doar Allview.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe olx, tocami.ro, eMAG...

| radioboy a răspuns:

Mai bine adini inca 300 si iti ei ceva de la Samsung si nu ai nici o problema cu ea

| R3aLZz a răspuns:

E-boda inteligence i100