| MyBeautiful a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o broasca testoasa sa fie si de uscat si de apa dar inainte as vrea sa stiu : aproximativ cat costa, ce mananca, cum trebuie sa am grija de ea, cat de mare creste si daca raspandeste vreo boala,

Multumesc! Dau funda + vot!

1 răspuns:
| Spitz10 a răspuns:

Le poti cumpara de ori unde si ti se dau informati de la magazin...si poti cumpara macare de le magazin sau daca nu iti spun ei de unde se poate cumpara.De la magazin obti toate iformatile pe care leai pus in intrebare
Funda?