| andrei543543 a întrebat:

Sal!
As vrea sa cumpar o broasca testoasa de Florida dar nu prea stiu ce le trebuie in acvariu si ce mananca.
Daca puteti sa-mi spuneti si pretul total adica o broasca plus acvariu si ce mai trebuie in acvariul ala.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Xoniaa a răspuns:

Buna, eu am doua broscute de Florida, pretul difera peste tot dar eu am ajuns la 100 si ceva de lei nu mai stiu exact, pai ai nevoie in plus de calciu pentru broscuta si mancare big grin, mancarea cumparo de unde cumperi si broscuta (is niste viermisori uscati )si sa o pui intr-un loc ferit de curent e sensibila la curentii de aer.Sa-ti traiasca! :*

1 răspuns:
| ჯpLaNe a răspuns:

Pai incearca sa comunichezi cu experti in treburiile astea... cauta pe net experti.