| jumbO a întrebat:

TPU! As vrea sa ma ajutati si pe mine va rog!
Cand intru pe un site de ivizibil, nu conteaza oricare altul, dau detectare imi arata ca e on sau off, iar cand ii i-au avatarul dupa ce se downloadeaza imi da o pagina de net.
Innainte, cand dadeam save as, mi se salva poza mica, dar acum deloc! Help, ce trebuie sa fac, pentru a mi se lua poza, si nu pagina de net?
Funda+ vot! kiss

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......bber.shtml

Si eu am programul avatar grabber.Scri acolo id-ul si iti da poza.o poti si donwnloada

5 răspunsuri:
| jumbO explică:

@Maddyline, imi merge!
Am facut tot, si merge si salvata poza!:*
Dar altadat' cand mai vreau trebuie iar sa i-au programul, ca pe decatop nu-l vad salvat:*
Mersi mutl; x

| jumbO explică:

Desktop
mult*
Emotii:-))

| JaneEyer a răspuns:

Dai "Salveaza avatarul in calculatorul meu" si daca nu merge cauti pe google cu datele pozei

| Kittynika a răspuns:

Poi trebuia sa day optiunea sa-l salveze in calculator.asa o sa mearga.eu il am in pc si il folosesc cand vreau.
Dai save file(salveaza fisierul) iti alegi locatia, nu open with(deskide cu).
Cu placere, ma bucur ca te-am ajutat:*

| fresHZoNe a răspuns:

Daca in momentul in care dai Save As. iti salveaza ceva de genul : avatar.php. ramane ca tu, dupa ce s-a descarcat poza, sa te duci in folderul unde ai descarcat-o ( sa zicem desktop ) si redenumesti extensia din *.php in *.jpg. sper sa te ajute.