| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema, cand intru pe site imi apare alta pagina de inceput decat cea setata de mine...tot timpul, practic, trebuie sa schimb pagina pe care o vreau eu..nu inteleg de ce se schimba mereu?thinking

8 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

... Spune si care este site-ul. Spune daca este script facut de la 0, de cineva, sau este un CMS gata facut de cineva sau free de pe internet.

| andreea49 a răspuns (pentru κλάους):

Http://www.articledigs.com/ acesta este site-ul

| κλάους a răspuns (pentru andreea49):

Si ce pagina vrei tu ca sa-ti apara si nu`ti apare? Ai codul sursa de la index.php? L-ai programat tu sau o firma/freelancher?

| andreea49 a răspuns (pentru κλάους):

Google vreau sa imi apara

| κλάους a răspuns (pentru andreea49):

Descarca Google Chrome!

| iamSeBy a răspuns:

Ce browser folosesti? Ca sa imi dau seama cum te pot ajuta.

| andreea49 a răspuns (pentru iamSeBy):

Internet explorer

| iamSeBy a răspuns:

Intri la setari, si ar trebui sa fie pe acolo Deschide la pornire sau ceva de genul, si ar trebui sa fie tot acolo si Pagina prestabilita, si acolo scrii www.google.com