| raluca750 a întrebat:

as vrea sa stiu mai multe detalii despre "Twilight Midnight Sun".
eu am citit primele 11 capitole. am inteles ca mai sunt pe internet in lb. romana si capitolele 12; 13; 14; 15. este adevarat? daca da as vrea si eu site'ul de unde pot sa le citesc. de ce nu mai vrea autoarea sa scrie?(eu cred ca asta este cea mai buna carte din seria twilight.) cel care imi da rasp cel mai complex primeste >

1 răspuns:
| MonicutZZa a răspuns:

Nu, raluca, exista doar 12 capitole publicate si sunt "furate" de la autoare. Nu Stephenie Meyer le-a publicat si de-asta s-a suparat si nu vrea sa mai publice restul, adica tot Amurgul din perspectiva lui Edward. Vei gasi pe net mai multe petitii si scrisori prin care fanii seriei ii cer autoarei sa mai scrie si sa publice si restul. Cel de-al 12-lea capitol este pe internet in limba romana, eu am citit toate cele 12 capitole pe www.scribd.com/, cauta si tu.