| ioana02 a întrebat:

Am citit cele 4 carti din seria Twilight, adica Amurg, Luna Noua, Eclipsa si Zori de zi si am auzit ca autoarea acestei serii a scris sau va scrie continuarea cartilor povestita de catre Jacob.Este adevarat? Stiti ceva despre asta?

3 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Si eu le.am citit,dar am auzit ca povestea va fi scrisa de catre Edward,dar nici eu nu sunt sigura, daca se va intampla indiferent de cine va fi scrisa tot voi lua cartile si le voi citi, pentru ca a fost prea tare:X...chiar mi.as dori sa mai fie scrise odata din punctul altuia de vederebig grin.

| smileforme_3045 a răspuns:

Din cate stiu eu ultima carte este "Breaking Dawn" unde Bella o naste pe Reneesme pe care Jacob o va iubi si s-au facut niste speculatii cum ca autoarea seriei va mai scoate o a 5a carte in care este prezentata poveste de iubire dintre Jacob si Reneesme cand aceasta va creste! Ce spune Jane_9260 este o alta carte, cuprinde continutul celor 4 carti si este scrisa din perspectiva lui Edward unde el povesteste cum ar fi mancat-o pe Bella, cartea se numeste "Midnight Sun".

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Eu am midnight sun (al cincilea volum) sunt 12 capitole. este tot actiunea din prima carte, dar din perspectiva lui edward. daca ai cartea eclipsa in format electronic sa mi-o trimiti la id-ul ancutzamarin. nu am gasit-o nicaieri