| xToxXxicLifex a întrebat:

Buna TPU.Asi dori un cont imvu de fata doar daca vreti si nu mai jucati imvu... Dar sa fie bogat, si frumoasa fata va roog multpuppy dog eyesFunda si vot daca imi dati unul prin mesaje sau pe mess id: deea_cool8852!:*

Multumesc:*

1 răspuns:
| alexmarton a răspuns:

Dar nimeni nu isi da contul asa, repede poate ar trebui sa faci un cont, pe IMVU si sa iti cauti acolo un preten care te va ajuta, si iti va da banii daca stii cum sa ii iei, si cum sa ii vrajesti, o sa ai mai multe sanse acolo.
Bafta!