| xToxXxicLifex a întrebat:

Buna TPU.Asi dori si eu un cont imvu de fata daca cineva nu mai joaca imvu. Dar sa fie frumos contul la mine nu mai merge sa fac conturi si la alte conturi le-am uitat passu.Va rog multpuppy dog eyes Daca e cineva sa-mi dea apelati la id:deea_cool8852 sau prin mesaje.:*puppy dog eyes funda si vot va roog dati-mipuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Ti-l dau pe privat dar da-mi funda sa nu dau degeaba.promit ca ti-l dau cu 1.500 credits

3 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

IMI pare rau dar este nou nu a intrat nimeni pe elnu are nicio haina in afara de cele care ti le da imvu

| pisika_5560 a răspuns:

Nesimtita laughing

| xToxXxicLifex explică:

Ti-am dat funda si sper sa nu fie nou cu putine haine