| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Astazi am fost la biblioteca ca sa duc cartea Casa de Sticla din seria `Vampirii din Morganville` si bineinteles ca am vrut sa imi iau partea a doua si nu a fost asa ca mi-am luat alta carte ca doar nu era sa stau in week-end fara o carte buna de citit, asa ca mi-am luat prima carte din seria`Amurg`. Deci ce parere aveti de seria asta? Apropo recomand seria `Vampirii din Morganville` si in plus este recomandata fanilor Amurg.[Fundaaa][Ms :*]

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai ce sa iti zic.e frumoasa cartea aceea pe care ai luat-o azi.Dar trebuia sa iti iei mai intai a doua parte din seria Vampirii din Morganville` ca sa termini, si dupa aceea sa ti.o iei paia din seria cu Amurg. dar e bine ca am2 sunt frumoase.Ma bucur ca mai exista cineva in Romania care mai citeste sambata si duminica.bravo succes

1 răspuns:
| VictorSebastian a răspuns:

Am luat cartea azi tare rau.Ma bucur ca tu citesti, doar asa ar trebui sa faca toala lumea. spor la citit!