| sundoku a întrebat:

Astazi am gasit o Broasca testoasa,am gasit-o pe sosea, carapacea este de culoare maro spre negru mai mult cu pete galbene pe cap picioare etc.Este de apa sau de uscat? happy Eu am bagat-o intr-un butoias cu apa, Nu am un acvariu :'( Cu ce sa o hranesc?

Răspuns Câştigător
| cosmii10 a răspuns:

Este de apa. Poti sa-i dai de mancare laptuci, salata si creveti dinaia mici (pentru broscute testoase) si mai scoate-o si pe afara. ///joaca-te cu ea, ca sa nu se simte trista. Asa fac si eu cu broscuta mea.

| sundoku explică (pentru cosmii10):

Salut,i-am cumparat mancare de la pet shop... Nu am un acvariu, m-am uitat ca sa ii cumpar unul dar sunt prea scumpe si nu am bugetul necesar :'( Imi dai o idee cum sa o tin unde sa o tin? Te rog cum sa ii fac un mediu ceva? :'(

4 răspunsuri:
| cristhine022 a răspuns:

Este de apa

| BUMALL a răspuns:

Ahamm...

| username1993 a răspuns:

Mancare speciala de la pet shop happy Ar fi bine sa o tii intr-un spatiu unde sa aiba si uscat happy sa nu stea non-stop in apa