| monicabanana a întrebat:

Ati putea sa imi ziceti cand se deschide strandul vacaresti sau strandul 3 ligheane eu as spera in mai pentru ca anul trecut s-a deschis pe 9 mai.Pe un site scria ca se va deschide la inceputul lui iunie.Multumesc! Si scuzati-ma ca am pus intrebarea la categoria asta dar nu aveam la care alta!

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Deschiderea depinde si de vreme. Daca e cald, sunt interesati sa deschida cat mai devreme, dar nu cred ca de Paste vor fi deschise stradurile.