| Alinuta1234565 a întrebat:

Auziti, dati-mi si mie ceva idei de desenat ceva ca am chef sa desenez si nu stiu ce.

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Vedem/citim... Fa si tu niste anime-uri, fantasy, un portret, un peisaj dual ( pe partea de sus desenezi un copac de exemplu, si pe cealalta parte care este cu susul in jos tot la fel dar sa exprime alt ceva, gen... binele si raul. ) happy sau niste animale.

9 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Curele.

| RareşTPUro a răspuns:

Un sarpe pe o femeie singuratica in fata unei case. Ceva de genu, intelegi tu!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

In momentul de fata cel mai bun desen ar fi anotimpul in care suntem, vara.acum ai tot ce iti trebuie pentru un desen perfect, peisajele sunt superbe mai ales in zonele de munte inconjurate cu paduri, dealuri si ape

| Madutzza98 a răspuns:

Deseneaza-l pe Justin Bieber dintr-o poza laughing) ♥

| ѕოiℓ a răspuns:

Salut. Te sfatuiesc sa desenezi poza de la profil, sau altceva orice caine.

| Damon01 a răspuns:

Deseneaza-l pe Ian Somerhalder si trimite-mi mie desenul prin posta

| Celeana a răspuns:

Ai putea sa desenezi obiecte din casa, natura, sa incerci sa faci portretul unei persone sau din propria imaginatie. Sper ca te-am ajutat!

| PrivateUsername12345 a răspuns:

Ti-ai putea face un autoprtret in ogglinda

| Adelinamititelu a răspuns:

Cel mai usor e sa desenezi natura, du-te cu un album, un creion si o radiera undeva in gradina sau oriunde in natura si tot ce vezi picreaza pe foaie