| sweetmih a întrebat:

Ma plictisesc... dati-mi niste idei:ce sa desenez, ce sa scriu...idei pentru scris si desenat (Poluare, primavara, etc.)

3 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

Deseneaza animeuri, peisaje de ex:primavara:jumatatea foii adica jos portocaliu si sus galben si faci niste copaci subtiri cu pete albe ca flori.
Incearca o fata sau un baiat, trandafir, cal...altceva nu-mi vine big grin

| dianis456 a răspuns:

Incearca sa desenezi grafica.Mie mi se pare foarte interesanta, dar este si complicat, dar ai putea sa mai desenezi si ceva mai usor cum ar fi:un cires, ca tot mi.am facut pofta, animale sau un peisaj de primavara.happy

| BlingDeCiocolată3333 a răspuns:

Chiar daca poate nu are legatura cu poluarea sau primavara, poate incerci sa faci niste benzi desenate...in felul asta si scrii si desenezihappy Sper ca te-am ajutat