| Kinda a întrebat:

Buna TPU azi am cumparat un telefon galaxi gio fie si la google play a fost pus un cont si a schimbat parola cum pot sa-mi pun contul meu de google? ca am dar nu pot imi apare doar sa scriu parola mam si logat la google.ro pe telefon dar nu stiu cum sa-mi pun contul am nevoie de ajutor daca va rog!

1 răspuns:
| Silvica-Valentin_Parlogea_1978 a răspuns:

Salutare in primul rand.
daca nu iti mai stii Parola chiar nu stiu ce sa iti zic sincer.
Mai bine ti-ai face alt cont pe google si gata. Parerea mea asta acum tu faci ce crezi si ce vrei.