| Andrea53 a întrebat:

Azi am incercat sa intru pe sunphoto si imi scriea :
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 in /storage/sunphoto/www/config.php on line 33

2013:Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113.
Am incercat de mai multe ori si tot nu a mers, am restartat calculatrul si tot nu a mers. Si nu a mers nici pe Mozila.
Aseara mi-a mers.
Dc nu imi merge?
Fundita + Vot.

Răspuns Câştigător
| qpattyx3 a răspuns:

Hmm nici mie nu`mi merge, e putin ciudat dar probabil va merge el! Nu`ti face grija ca nimanui nu-i merge momentan sunphoto probabil se imbunatateste sau creatorii lui lucreaza la el sau rezolva niste probleme la site(daca problemele exista). Nuti face oricum griji ca v-a, merge el! TE PUP! o Zi Buna!