| xDoiObrăjori a întrebat:

Cand vreau sa intru pe SunPhoto-ul meu imi apare asa: "Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110 in /storage/sunphoto/www/config.php on line 33

2013:Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110"!

Si nu pot sa intru pe cont! Ce sa fac?

1 răspuns:
| Alexandro9050 a răspuns:

Si la mine la fel, probabil au ei prbleme, probabil peste un timp va merge, sau ca inchis administratorul site-ul, dar nu l-a sters de tot, si a oprit numai conectiunea MySQl, ca sa il redeschida alta data, sau inbunatateste sit-ul cu ceva