| RedHair a întrebat:

Care e prajitura voastra preferata?

16 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Tiramisu :X

| ArtisticWorld a răspuns:

Amandiiina>big grin

| Holocaust a răspuns:

Nu ştiu.Cred că Tiramisu, pe care mă bucur că ştiu să-l fac.laughing

| CatelusaFlaffy a răspuns:

imi place tortul diplomat si prajitura tiramisu sau minitarta cu fructe

| TheCritic a răspuns:

Cremsnitulhappy

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cred ca aici,ne ai,,lovit,, pe toti,nu cred ca nu exista om sa nu adore prajiturile!
Eu personal,optez pentru un tort diplomat din piscoturi si exista un fel de prajitura care se numeste lamaita.
Cred ca ai mancat si tu, e super delicioasa, iar culoarea este alba.
Mmmm.pa,pa!

| thegatekeeper a răspuns:

Cel mai mult imi plac cele cu ciocolata si/sau cacao din aia concentrata, facute de mine, indiferent de tip: fursecuri, briose sau tort, chiar daca nu mananc prea des desert happy.

| C8PILUcool a răspuns:

Negresa

| andrei733 a răspuns:

Prajitura cu mac daca vrei uite aici reteta http://www.gustos.ro/retete-culinare/prajitura-cu-mac.html

| pisicuta13 a răspuns:

Savarine ( alea facute in casa ), eclere, j tort diplomatbig grin

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Uite astea http://2.bp.blogspot.com/......aluska.jpg Is super bune...

| dany_7639 a răspuns:

Chinezeasca

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Tiramisu

| dienuta1990 a răspuns:

Tiramisu

| gab04000 a răspuns:

Tiramisu,prajitura cu miere,crensmit,tort de ciocolata,biscuiti de casa,belcolade,tortdiplomat,tor de zahar ars,placinta cu mere,placinta cu branza,tarta, prajitura cu visine, ecler si cam atat