| RSM a întrebat:

Buna TPU care este anotimpul vostru preferat si spuneti de ce

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vara,pentru ca e frumos si imi place caldura

| VictorFenrir a răspuns:

Iarna,pentru ca pur si simplu este cel mai frumos anotimp, este zapada, aerul este rece si parca te umple de viata nu-i caldura sa te sufoci cum este vara.Plus ca mai este si Craciunul si alte sarbatori care pe mine nu ma intereseaza dar sunt cat de cat frumoase si alea, noi le stricam in general si pe alea.

| emayperritos a răspuns:

Vara pentru ca atunci este vacanta de vara si pentru ca atunci sunt cele mai multe fructe coapte si gustoase

| zolotovicidragos a răspuns:

Toamna