| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU...Care este cea mai buna pasta de dinti pentru albit dintii rapidd? Nu conteaza pretul! Funda pentru cel mai bun si mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Blendamed 3D white-pearl
Wow surprise chiar ii albeste!
"justforlove" pasta de dinti super cristal nu e buna...nu sti vorba aia?! "Pasta de dinti SUPER-CRISTAL face dintii ca de cal" laughing (hi ca glumeam, nu va suparati!)

6 răspunsuri:
| alexdarkstar a răspuns:

Colgate!

| Mystyk a răspuns:

Colgate face dintii mai albi! laughing

| JustForLove a răspuns:

Colgate si SuperCristal

| StamateAlina1987 a răspuns:

Alege o pasta de dinti naturala pe baza de 100% ulei de arbore de ceai de la Thursday Plantation. Nu contine fluor, SLS, spumante si alte chimicale….Si are actiune de a lupta impotriva imbolnavirii gingiilor, placa, tartru, carii, decolorarea dintilor

| ClauditzaThaClau a răspuns:

Colgate sau Blendamed

| moppella94 a răspuns:

Oral B. face dintii albi dupa doar citeva spalari.