| CraziNess a întrebat:

Care telefon este mai bun, blackberry 9000 bold sau nokia c3?

8 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nokia toata ziua si toata noaptea. fularrosu, de ce e logic? BlackBerry sunt telefoane de afaceri.un Nokia e accesibil tuturor si e foarte bun.acest Nokia c3 are multe aplicatii:stai pe net(facebook youtube-te poti uita la clipuri, etc etc)ai multe aplicatii iar bateria tine destul de bine

| Amaya a răspuns:

Si eu am avut aceasta dilema si am ales Nokia C3. Dupa cum a zis cineva pe aici, Nokia e Nokia, are o autonomie extrem de buna ( rezista si 4-5 zile fara sa fie nevoie sa il incarci ), face poze foarte clare pe timp de zi ( n-ai zice ca are o camera de doar 2 megapixeli ), nu este foarte mare, e usor de umblat pe el, are o multime de aplicatii, netul merge bine, la fel si Wi-Fi-ul... Eu una il recomand.

| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Nokia este cea mai bună marcă de telefoane mobile deci Nokia C3.Pa,pa

| fularrosu a răspuns:

Blackberry-ul, logic big grin

| Adelee a răspuns:

Am NOKIA C3 de ceva vreme si tin sa-ti spun ca functioneaza de minune.WI-FI-ul functioneaza perfect, prind foarte usor net.In plus, chiar daca are 2 megapixell-i face niste poze foarte clare.

Ti-l recomand daca vrei un telefon elegant, dragut si cochet.happy

| Abandoned a răspuns:

Ham-ham!
BlackBerry are un gust mai bun,
Aky.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blackberry 9000 bold e mai bun

| jellyfish95 a răspuns:

Nokia e Nokia deci...