| MishuCuc a întrebat:

ce-ar fi sa-mi deschid o afacere cu pesti de acvriu? adica sa i-mi fac o crescatorie in apartament si sa vand puii de pesti la pest shopuri

1 răspuns:
| Filehost a răspuns:

Depinde de conditii:daca ai cunostinte despre pesti,metode de ingrijire, daca ai tinut cindva pesti la casa si nu tiau murit nici unul ca eu amavut s nu le schibam apa orect, ca ea se schimba 75\80%da eu o schimbam pe toata simiau murit,daca ai bani ttot echipamentu,daca esti sigur ca vei avea cumparatori,daca nu ai alta ocupatie si ai destul timp pentru ingrijirea lor, daca esti sigur ca ai nevoie de asta, da as e idee bunicicalaughing

Întrebări recente