| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Ce are jocul ala Barn Buddy, toti prieteni mei de pe facebook il joaca, ce asa interesant la el?thinking

Răspuns Câştigător
| allynutsa a răspuns:

Pai jocul e destul de vechi..inca de cand hi5 "era la putere"..Este o ferma ..in care plantezi si cresti animale, premiul fiind puncte de experienta..Cu acele xp cresti in lvl..si cam atatthinking

2 răspunsuri:
| Leonard97 a răspuns:

Nimic

| BuBu_3860 a răspuns:

Paii thinking Este vb despre o gradina. unde iti poti lua animale, le cresti iei bani daca le ingrijesti, plantezi plante. poti fura plantele vecinului.

Întrebări recente