| Iuliaaxdee a întrebat:

Buna :*:*...:: cum se joaca jocul de la barn buddy dp facebook? love struck >::.:fundita : x mersii :*:*

4 răspunsuri:
| dmady a răspuns:

Hey e chiar usor sa joci barn buddy trebuie doar sa iti plantezi in gradina proprie legume pe care sa le culegi dupa aceea...e ca la o ferma daca vrei sa te joci ai sus in dreapta un buton cu help/ajutor (depinde in ce limba folosesti facebook.ul te sfatuiesc in ROMANA) care iti explca tot jocul...te poti juca dar te avertizez dupa o vreme devine plictisitor eu ma.m plictisit deja dar asta depinde de tinehappywinking

| Iuliaaxdee explică (pentru dmady):

DEci. eu ma refeream cum se joaca jocul de la barn buddy. adica ala din stanga ca sa castigi monede sau nu stiu ce castigi la el. asa stiam si eu sa joc barn buddy sa plantez si chestii. sper ca ai inteles :d.

| dmady a răspuns:

Pai poti sa vinzi ce recoltezi, si ca sa castigi pamblici si trofee plantezi aceias floare/planta

| Iuliaaxdee explică (pentru dmady):

Nu... lasa nnu intelegi. mersi pentru raspunsuri dar nu asta vroiam. happy