| RoxxuInna a întrebat:

Ce carti interesante imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Stephen Covey - Eficienţa în 7 trepte
Allen Carr - În sfârşit nefumător
Daniel Goleman – Inteligenţă Emoţională
George R. Walter – Influenţa limbajului pozitiv
Viaţa lui Abraham Lincoln
Brian Tracy – Schimbând gândirea îţi schimbi viaţa
Şi tu poţi fi supernanny
Peter Collett – Cartea gesturilor

| Moryami a răspuns:

Mie unul imi plac cartile Fantastice:
Pulbere De Stele
Jocurile Foamei
Watership Down
Dansul Dragonilor
Stapanul Inelelor
Jocul Tronurilor
Zei Americani
Culoarea Magiei
Luminile Nordului
Cronicile Din Amber
Roata Timpului

Astea sunt toate de care am auzit si m-am interesat de ele. Le am pe toate si sunt foarte interesante. Funda?

| MyhaXMaya a răspuns:

O carte foarte frumoasa si interesanta este Enigma Otiliei.
Ti-o recomand, mie una mi-a placut foarte mult. happy

| Fuckster a răspuns:

Contele de Monte Cristo de Alexandre Dumas, este destule de lunga 4 volume de 500 de pagini.Dar dupa ce te apuci sa citesti putin din ea iti va placea!

| SeliiImm a răspuns:

Poti incerca seria "Pretty Little Liars" eu am citit toate cartile dupa parerea mea, poti incepe sa citesti primul volum si nu te vei mai opri.

A doua optiune este " Nu plange sub clar de luna " si volumul 2 " Uneori sub clar de luna "

M-am gandit la asemenea carti deoarece cam asemenea genuri de carti prefera adolescentele din ziua de astazi.

Oricum, succes la citit! Funda?:*