| adriana333 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti?
Ce va place sa faceti in timpul liber? Va place scoala? Unde va duceti la bunici in vacanta? In ce oras stati?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In timpul liber stau mai mult in casa si afara ies rar cu un amic sau cand trebuie sa fac cumparaturi. Eu nu merg la scoala sunt somer pana la sfarsitul lunii aprilie 2011. Bunicii mei sunt in Romania stau in Arcanu judetul Buzau nu i-am mai vizitat de vreo 7 ani aproximativ de cand am parasit tara. Stau in mairena del aljarafe.

| SereSmile a răspuns:

Serus, eu fac bine, nu prea imi place scoala, la bunici ma duc in Cluj-Napoca si stau in Cluj-Napoca
Tu ce faci?

Răspuns utilizator avertizat