| CamiiBăă a întrebat:

Ce nume pot sa-mi pun la Facebook daca ma cheama Maria Catalina?

7 răspunsuri:
| 2BeCristi a răspuns:

De obicei nu e bine sa-ti dai numele real dar la cati utilizatori are facebook poti sa-ti pui Maria Catalina

| CamiiBăă explică (pentru 2BeCristi):

Si eu voiam sa-mi pun numele asta dar problema este ca mai cunosc o fata care o cheama tot Maria Catalina si asa si-a pus numele pe facebook.

| 2BeCristi a răspuns:

Numele poate fi acelasi la mai multi utlizatori. Poza o sa faca diferenta.

| Moora123 a răspuns:

Doar daca nu imi scapa ceva... Maria Catalina atunci happy

| CamiiBăă explică (pentru Moora123):

Si eu voiam sa-mi pun numele asta dar problema este ca mai cunosc o fata care o cheama tot Maria Catalina si asa si-a pus numele pe facebook.

| Moora123 a răspuns (pentru CamiiBăă):

Maria, mai sunt multe persoane cu acelasi nume ca al tau. Daca caut acum pe Facebook, gasesc cel putin 15 persoane cu acelasi nume de familie si este un nume relativ rar. Daca caut dupa un nume comun, gen Cristina Andreea, voi gasi cateva sute de rezultate.

Daca te cheama Maria Catalina, pune-l asa. E numele tau happy. Nu conteaza daca il mai are si altcineva.

| roddy a răspuns:

Pai depinde ce fel de nume vrei! dar poti sa pui unul di urmatoarele: Cata Maria, yoo catalina maria si altele poate daca imi spui numel de familie imi vine vreo idee! happy