| iasmina6354 a întrebat:

ce sa fac? ma plictisesc afara ii frig.

Răspuns Câştigător
| Zuzazozo a răspuns:

Buna.
Invita o prietena pe la tine sa va petreceti timpul impreuna sau daca nu joaca-te pe net,raspunde la intrebarile de pe TPU,citeste o carte,joaca-te cu animalul de companie daca ai asa ceva,uita-te la o comedie sau la un film de groaza, uita-te la un serial sau la ceva ce ti se pare interesant la tv, stai pe facebook si messenger, picteaza, deseneaza, scrie o poezie, canta.
Sper ca asa o sa-ti treaca plictiseala.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai cu noi pe site, ajută pe ceilalți!
Bea un ceai cald.
Pa, pa.

| Lynna a răspuns:

Buna. Uita-te la un film, citeste ceva...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Poti asculta muzica, poti raspunde la intrebari pe TPU, poti sa te uiti la un filmulet, sa iesi in oras cu prietenii.O zi frumoasa