| Mariuss32 a întrebat:

Ce setari sa pun la Bandicam ca sa nu am lag cand filmez(in special pe jocuri) fps ceva.

2 răspunsuri:
| AmNevoieDeUnRaspuns a răspuns:

In general cand pornesti un program de filmat iti mananca din ram... incearca sa inchizi cam tot ce ai in plus si iti zic un program mai bun! Camtasia studio 8 cu el poti sa si editezi big grin

| Andrei9987 a răspuns:

Exact si eu am aceiasi problema, incearca sa setezi pana la 99fps la setarile BandiCamului, asta daca ai wind XP, sau 7 cred, daca asta nu merge e ceva de la PC sigur big grin