| Fetitza1 a întrebat:

Cele mai frumoase statusuri, dar sa nu fie de astea stiute sau de pe net, ci inventate de voi. Nu vreau despre ceva anume.

6 răspunsuri:
| AnaMARIA12344 a răspuns:

Priveste intotdeauna spre orizont!
Nu plange atunci cand o petalele cad!
Primavara vine intotdeauna in garaba, dar tu nu fi ca ea!
HIHIHI!:*

| Millanteria a răspuns:

Bună!
Uite un citat ce-mi place mult:"it's nice to be important but it's more important to be nice!"
O zi bună!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Muzica este viata! Viata pentru noi inseamna suflet! Muzica este in noi dar trebuie sa stim cum sa o gasim.Doar un pas te desparte de dragoste! Fii tu primul!

| aurora2rora a răspuns:

Cand Dalai Lama a fost intrebat ce il surprinde cel mai mult la umanitate, el a raspuns:"Omul.Deoarece el isi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi isi sacrifica banii pentru a-si recupera sanatatea. Apoi este nerabdator sa vina viitorul in cat nu mai traieste prezentul; rezultatul fiind ca nu traieste nici in prezent, nici in viitor...traieste ca si cum niciodata nu o sa moara, si apoi moare fara sa traiasca niciodata cu adevarat"

| Giinger a răspuns:

De treci marea, vei sari in ocean.

Succesul vine odata cu alergatura.
Nu iti face griji din pricina mea, lasa-ma sa-mi fac eu griji pentru tine.
Nu incerca sa tii la mine, pentru ca sunt o oglinda reconstruita din cioburi strambe.
Nu lasa niciodata lumea sa iti linga tocul de la pantofi!
Caine te nasti, fara coada mori!
Sa fi diferit e cel mai bine. Toti au ca mama xeroxul.
big grin sper ca am ajutaaat!

| Fetitza1 explică:

Dar vreau cu rima si dau Funda