| mihaelaavirvarei a întrebat:

Cine imi da un link cu cartea jocurile foamei sfidarea, pentru a o downloada primeste fundita. Stiu ca este pe scribd caretea integrala dar nu stiu cum sa o downloadez.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.scribd.com/doc/87691497/Jocurile-Foamei-II-Sfidarea Da click pe-> Sign Up in dreapta sus, aici te poti loga direct cu contul de facebook. daca nu vrei sa te loghezi prin facebook, da click pe -> I don't have a Facebook account si completezi campurile cu email, username si parola. Intra apoi in emailurile tale, activeaza contul si ai liber la descarcat. Butonul de Download este in stanga sus sau in dreapta intr-o fereastra portocalie.
Bafta!

| ASDS a răspuns (pentru neluL):

Pai si daca imi apare ca trebuie sa platesc ce fac?

| neluL a răspuns (pentru ASDS):

Fa un print screen sa vad si eu.