| emanu23 a întrebat:

Buna TPU cine imi poate zice cum instalez o tema wordpress deci am downloadat-o am urcato pe host prin FTP in wp-content -themes am pus acolo si arhiva si folderul dezarhivat si imi zice ca lipseste ceva "Broken Themes

The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template." ceva ca style.css nu exista dar el este in folder va rog sa ma ajutati mult

1 răspuns:
| tgiabberriieul a răspuns:

Trebuie sa editezi style.css in notepad (sau ce vrei tu) si sa te asiguri ca "Theme Name:" coincide cu numele folderului temei tale.
Mai poti incerca sa stergi celelalte teme, pe care nu le folosesti.

Întrebări recente