| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! am o problema cu vizionarea unor vidioclipuri: cand intru in folder imi zice ca imi lipseste ceva si sa instalez nero acum eu nu cred ca este necesar sa instalezi nero nu? aceste lucruri imi apare doar la acest folder(vidioclipuri) va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Este posibil sa nu nai codecurile instalate.iar videoclipurile pe care le ai sa se deschida cu playerul nero. incearca sa le deschizi cu FLV Playerwinking Bafta