| Asasinnnn a întrebat:

Buna TPU cine ma ajuta? mi-am cumparat un lg optimus one p500 si am 3 intrebari despre el. 1 unde gasesc jocurile lui care din menu ca am cautat dar nu gasesc 2. Am scos multe jocuri pentru lg optimus one p500 si apar sub forma de wirar si uni spun sa le bag in telefon direct si le bag si cand scot cablu de date intru si le gasesc acolo dar nu merg instalte imi zice ca nicio aplikatie nu poate efectua aceasta operatie dc. sad si 3 de unde iau jocuri cu fotbal si wrestiling pentru el funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| kat2108 a răspuns:

Jocurile, de obicei, pentru android se downloadeaza din market.
daca vrei sa iti pui tu singur jocuri pe el in format rar, descarca astro si o aplicatie pentru instalat apps din market!
capiși?
fundă?puppy dog eyes