| BlackAngel a întrebat:

Salut/Buna TPU!

Am si eu o problema am un lg optimus one P500...si de ceva vreme imi tot da eroare cand bag cablu de date am incercat si cu alt telefon si tot imi da eroare

Ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Cumperi alt cablu de date cred ca el e problema

| bortanradu a răspuns:

Daca mai e in garantie du-l la magazinul de unde l-ai luat si iti zic ei sau daca nu merge cablul iti da altul sau un alt telefon.

| BlackAngel explică:

Nu e cablu de date...ca am bagat un Nokia x3 xpress music si a mers cu acelasi cablu care am bagat si LG-u si un Motorola(care na mers) deci nu e de la cablu...

| marinesculucian a răspuns:

Intra la setari>stocare pe card sd si telefon>bifeaza numai stocare in masa ar trebui sa iti mearga