| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Buna TPUhappy Cine ma poate ajuta? Stiti cumva un site care poate sa traduca perfect din germana in romana si din romana in germana? Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Perfect nu-ti traduce niciun site, nicio limba, nu doar germana happy oricat s-ar stradui it-istii, mintea umana nu o sa poata fi inlocuita niciodata de vreo masina la traduceri. cel mai sigur gaseste vreun coleg sau prieten ceva sa-ti faca traducerea, iar daca e pentru ceva important (acte medicale, de ex.) mai bine platesti pe cineva sa ti-o faca.