| Andrreeubehs a întrebat:

cine stie cum pot sa schimb numele de la un album de la hi5? Multumesc anticipat! FUNDA!kiss

2 răspunsuri:
| 11theo11 a răspuns:

Deci de pe "profilul meu", apesi pe albumul caruia vrei sa-i chimbi numele, iar pe stanga, ai un meniu unde scrie "unelte", sub el apesi pe "ghestionare fotografii". dupa ce ai apasat, tot in stanga, iti apare albumul(albumele) si vezi ca imediat jos ca dupa numele albumului scrie "editeaza albumul". ei, apesi acolo si dupa aia iti dai seama singurahappy

| crynna_5193 a răspuns:

Edit album poti schimba si poza albumului