| anytha13 a întrebat:

Cum sa imi schimb numele unui album de pe hi5?
Fundi!big grin

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Stai laughing Ziceai de album laughing Apesi pe album --> in partea stanga sunt mai multe... dai pe „Gestionare fotografii" --> Si tot in partea stanga scrie „ [Editeaza albumul]" big grin

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Photos - manage photos- edit my album happy

| un copil:x a răspuns:

Pai dai la tools-manage photos(in partea stanga), iar apoi sub numele albumului scrie"edit album" si dai acolohappy, sper ca ai inteles :*

| Shift a răspuns:

Pai... te loghezi si dai la Informatii --> „Editeaza aceasta sectiune" --> Prenumele si Numele.:d Acolo in loc de numele tau vechi iti scrii numele nou.
Simplu, nu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice fata de jos, asa este! laughing
[[App si mie imi zic anythabatting eyelashes]]