| Cenusareasa09 a întrebat:

Cine stie germana? Ma poate ajuta cineva sa traduc ceva in romana?

6 răspunsuri:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna cred ca asa se traduce Max a văzut ca prieteni au net siatât de multe de ce tu nu mai calculat ca prieten cere doar o singură dată acestei plase, este rău. pa :*

| edy79 a răspuns:

Stiu eu pe cineva : http://translate.google.ro/#ro/de/

| Addaa1998 a răspuns:

Pot eu, stiu ceva big grin

| Cenusareasa09 explică:

Hi habe gerade gesehen du hast Net so viele Freunde wieso hast Na du mich ausgerechnet als Freund nur mal so eine frage ist Net böse gemeint- stiti cum se traduce?

| LoveStory54 a răspuns:

Pai, zi ce laughing) Nu stiu prea bine dar ma pricep, deci, zi big grin