| emm a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes
cum as putea sa aflu id'ul unei persoane daca stiu hi5winking
adica sa aflu hi5 dupa id merge, se poate si invers?laughing
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Elly_8365 a răspuns:

Sa afli hi5 dupa id : http://www.status-yahoo.ro/
Sa afli id dupa hi5 : http://www.trilulilu.ro/hi5bitshare/380b42d7dde273 (iti arata aici ce trebuie` sa faci ca sa afli id`ul dupa adresa de hi5;) )
Fundita?:X:*

11 răspunsuri:
| Denisaa a răspuns:

Http://www.ydetector.com/

Scrii id-ul de mess si sub vezi mai multe patratele dai unde scrie find...'s hi5 profile...

Invers nu stiu daca se poate...

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Nu, nu cred!

| ionutk9 a răspuns:

Nu, nu se poate

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Nu cred ca se poate dar iti doresc succes

| emm explică:

Stiu ca se poate afla daca iti da comm si ai activate alea sa primesti mail cand ai primit comm, si am verificatbatting eyelashes
da' am sters mailu'batting eyelashes
x_X

Răspuns utilizator avertizat
| trabardie a răspuns:

Http://www.status-yahoo.ro/.introduci id-ul si o sa-ti apara hi 5 locator. dai clic si o sa-ti dea profilul dupa id

| denisa_7783 a răspuns:

Nu stiu intraba persoana

| daniella17 a răspuns:

Buna, incearca sa scrii id-ul persoanei la search(cautare) pe hi5, si daca acea persoana are facut hi5-ul cu acel id sigur il vei gasi, sau daca nu incearca la cautare avansata, si poti scrie acolo mai multe date despre acea persoana(varsta, orashul de unde este.etc) sper sa intelegi cevahee hee

| daniella17 a răspuns:

Buna, incearca sa scrii id-ul persoanei careia vrei sa aflii hi5-ul la "cautare"(pe hi5) dar sa pui si @yahoo.com la id, ar trebui sa mearga, eu asa caut tot timpu, iar daca asa nu merge incearca la "cautare avansata" (tot pe hi5),