| madalina46250 a întrebat:

Heiii, TPU! :*
Decii, acum o saptamana un prost mi-a spart parola la facebook, mi-a schimbat-o sad si nu mai pot intra!
Cum pot sa aflu parola?; o3
Stiu ca era o metoda sa o aflu prin id'ul de mess! sad dar si acela a fost blocat sad si nu mai merge.
Cine ma ajuta sa imi recapar contul de facebook, funditaaa!

2 răspunsuri:
| CartofColoratInAlbSiNegru a răspuns:

Pai poti afla parola de mess intrand pe yahoo. Iti dai ca ti-ai uitat parola si ai niste intrebari. Daca iti amintesti raspunsurile care le-ai pus iti va da prilejul sa-ti schimbi parola. Apoi, mai departe zici ca stii. Daca cumva mai ai si alt id ajutator pe care l-ai pus cand ti-ai facut id-ul intri tot acolo la "Forgot my password" si alegi varianta cu id si iti trimite un mail cu parola. *scuze ca am repetat id :3 *

| madalina46250 explică (pentru CartofColoratInAlbSiNegru):

Paii, nu imi mai aduc aminte raspunsurile sad pfff.
ce ma fac? sad