| Isabelle_8419 a întrebat:

Buna TPUhappyCum ati continua propozitia:,, Acum stiu ce este viata, scena pe care..."Vreau sa fie ceva trist, nu chestii de genu,, scena pe care noi santem actori", daca se poate sa implice danshappy. multumesc, fundite:*

4 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Scena pe care ...am debutat odata cu nasterea si pe care incetul cu incetul am devenit o stea care din pacate s-a stins prea devreme provocand durere celor care m-au vazut stralucind.
cu dans n-am inspiratie in momentul astasad

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Acum stiu ce este viata,scena pe care noi,oamenii, dansam precum marionetele destinului, juriul suprem fiind Dumenzeu!

| NarcyNarcisa a răspuns:

Scena pe care dansul ne uneste,iar singuratatea aduce despartirea,e scena unde am invatat sa dansez cu moartea, cu minciuna, cu orgoliul.

| luciana200972 a răspuns:

...scena pe care eu am dansat pana la ultima suflare/
...scena pe care eu am renuntat sa mai joc, punandui punct acestui dans numit viata.