| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Cum fac pe LADY Popular bani multi repede?
Fuuunda

4 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Poti castiga bani:
-Lucrand;
-Podium (castigand locurile 1, 2 si 3);
-Competitia apartamentului (castigand locurile 1, 2 si 3);
-Competitia animalului (castigand locurile 1, 2 si 3);
-Iubit;
-Castigand provocari pe bani.
-Jucand jocuri mini;
-Recrutand prieteni

| Louise21 a răspuns:

Buna!

Pai iti faci un iubit si iti da bani, joci jocuri si muncesti...cam atat...nu prea poti sa faci multi bani repedestraight face se fac cam greu. sper ca am fost de ajutor! funda?

| ღdragonis001ღ a răspuns:

Buna nu sunt fata dar am o sora si sincer nu se poate deoare ce trebuie sa muncesti sa strangi cureaua bani mult se fac dar nu repede un sfat ar fi sa muncesti 8 ore pe zi si o sa vezi lucrurii bune big grin

| iuliutzza a răspuns:

Buna

daca ai slujba unde sa lucrezi te pui sa lucrezi si la bucatar iti da pe 8 ore 100 dolari daca nu sti cum sa o pui sa lucreze pe domnisoara dai la oras si la birou de locuire de munca si te pui sa lucrezi 8 ore

succes!